top of page
NEW_LOGOm.png

Jelly Wars

Jel Patlatma - Online - Ücretsiz

Jelly Wars: Dünya'nın en tatlı savaşına hazır ol!

Dünyanın en tatlı savaşına hazır mısınız? Jelly Wars ile jel patlatma dünyasına yeni bir soluk getiriyor ve strateji oyunlarının özelliklerini jel patlatma türüyle birleştiriyoruz. Gerçek rakiplere karşı karakterinizi seçin ve stratejik hamleler yaparak zaferler kazanın. Kılıçtan kalkana, kritik jelden kalbe; her bir jel sizi farklı bir stratejiye sürükleyecek. Unutmayın, sadece en zekice hamleler ve en hızlı refleksler Jelly Wars zaferine ulaştırır!

Jelly Wars Ekran Görüntüleri

4.9 Puan

Yorumlar

"Harika bir oyun! Jel savaşlarıyla dolu bu rekabetçi arenada harika zaman geçiriyorum. Gerçek oyuncularla mücadele etmek beni sürekli motive ediyor. Kesinlikle tavsiye ederim!"

Elif K.

"Başlangıçta sadece denemek için indirdim ama şimdi bağımlısı oldum. Renkleri, efektleri ve stratejik hamleleriyle gerçekten eşsiz bir oyun."

Barış Y.

"Özellikle online modda rakiplerimle tatlı bir rekabet içindeyim. Her yenilgiden sonra daha iyi bir stratejiyle geri dönüyorum. Oyunu geliştiren ekibe teşekkürler, harikasınız!"

Zeynep T.

Dünya'nın en tatlı savaşında
sende yerini al!

Dünya çapında oyunculara karşı karakterinizi seçin, stratejinizi belirleyin ve zekice hamlelerinizi yaparak becerilerinizi sergileyin!

Hemen Ücretsiz Oynayın

App Store'dan İndirin
Google Play'den İndirin
bottom of page